Dzień i Noc LUX BLACKOUT

Rolety Dzień i Noc LUX BLACKOUT

Rolety D&N BLACKOUT występują na osprzęcie białym w takich kolorach jak:

W ofercie mamy również rolety na osprzęcie brązowym w kolorach:

Dekoracyjne rolety z systemu D&N LUX BLACKOUT, są idealnym pomysłem na urządzenie mieszkania. Można dopasować je do każdego rodzaju pomieszczenia. Rolety D&N LUX BLACKOUT zapewniają możliwość regulowania zaciemnienia w pomieszczeniu. Jest ono idealnym rozwiązaniem w mieszkaniach pozbawionych firan oraz zasłon.

Rolety Dzień i Noc LUX BLACKOUT przeznaczone są do montażu na skrzydle okna, na ścianie, suficie oraz ramie okna.

Produkt nasz charakteryzuje się szybki montaż bez wiercenia otworów. Każda roleta w zestawie posiada mechanizm żyłkowy, który jest idealnym rozwiązaniem do każdego okna. Uniemożliwia on odchylanie się rolety od ramy okna. (dotyczy montażu na skrzydle okna lub ramie okna). Dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i brązowym w zależności od koloru tkaniny bądź indywidualnego wyboru klienta. W zestawie zawarte są tzw. „talerzyki”, które odpowiedzialne są za prawidłowe nawijanie tkaniny. Dodatkowo wyposażona jest w obciążnik zbliżeniowy.

Materiał rolety D&N LUX BLACKOUT posiada strukturę zaciemniającą, która blokuje przenikanie światła do pomieszczenia. Tkanina jest idealnym rozwiązaniem do sypialni, pokoju dziecięcego czy też do pomieszczeń, w których chcemy ustrzec się od promieni słonecznych. Rolety D&N LUX BLACKOUT posiadają również pewien atut, który ustrzega nas od nadmiernej temperatury w pomieszczeniu w okresie letnim.
Szerokość paska transparentnego wynosi 5 cm, natomiast zaciemniającego 7,5cm.

W skład rolety Dzień i Noc wchodzą:

  • materiał nawinięty na rurkę wraz z obciążnikiem
  • kompletny mechanizm z prowadzeniem żyłkowym
  • instrukcja montażu

Czyszczenie:
Roletę Dzień i Noc czyścimy za pomocą odkurzacza, rolki do ubrań lub mokrej szmatki przy większych zabrudzeniach. Rolety nie należy prać w pralce oraz prasować ponieważ ulega zniekształceniu.

Informujemy, iż wszystkie produkty sprzedawane pod marką P+R są zgodne z postanowieniami norm bezpieczeństwa PN-EN 13120+A1:2014, PN-EN 16433:2014 i PN-EN 16434:2014

Następna wysyłka za:

Skompletuj swoje zamówienie dziś,
a przesyłkę nadamy już jutro!