Dzień i Noc LUX NATURE

Rolety Dzień i Noc LUX NATURE

Rolety D&N LUX NATURE występują na osprzęcie białym w takich kolorach jak:

W ofercie mamy również rolety na osprzęcie brązowym w kolorach:

Dekoracyjne rolety z systemu D&N LUX Nature, są idealnym pomysłem na urządzenie mieszkania. Można dopasować je do każdego rodzaju pomieszczenia. Rolety D&N LUX Nature zapewniają możliwość regulowania zaciemnienia w pomieszczeniu. Jest ono idealnym rozwiązaniem w mieszkaniach pozbawionych firan oraz zasłon.

Rolety D&N LUX NATURE przeznaczone są do montażu na skrzydle okna, na ścianie, suficie oraz ramie okna.

Produkt nasz charakteryzuje się szybki montaż bez wiercenia otworów. Każda roleta w zestawie posiada mechanizm żyłkowy, który jest idealnym rozwiązaniem do każdego okna. Uniemożliwia on odchylanie się rolety od ramy okna. (dotyczy montażu na skrzydle okna lub ramie okna). Dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i brązowym w zależności od koloru tkaniny bądź indywidualnego wyboru klienta. W zestawie zawarte są tzw. „talerzyki”, które odpowiedzialne są za prawidłowe nawijanie tkaniny. Dodatkowo wyposażona jest w obciążnik zbliżeniowy.

Tkaniny
Tkanina Dzień i Noc LUX Nature jest tkaniną o strukturze drewnopodobnej, posiadjącej możliwość zmiany stopnia zaciemnienia po przez odpowiednie ustawienie pasów. Zamknięta roleta gwarantuję przyciemnienie, natomiast otwarta półtransparentność, dzięki czemu wnętrze nie jest zaciemnione ale tym samym zapewnia wystarczającą prywatność dla użytkowników. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prywatność, jednakże nie chcą odcinać się całkowicie od świata. Szerokość paska transparentnego wynosi 5 cm, natomiast przyciemniającego 7,5cm.

W skład rolety Dzień i Noc LUX NATURE wchodzą:

  • materiał nawinięty na rurkę wraz z obciążnikiem
  • kompletny mechanizm z prowadzeniem żyłkowym
  • instrukcja montażu

Czyszczenie:
Roletę Dzień i Noc czyścimy za pomocą odkurzacza, rolki do ubrań lub mokrej szmatki przy większych zabrudzeniach. Rolety nie należy prać w pralce oraz prasować ponieważ ulega zniekształceniu.

Informujemy, iż wszystkie produkty sprzedawane pod marką P+R są zgodne z postanowieniami norm bezpieczeństwa PN-EN 13120+A1:2014, PN-EN 16433:2014 i PN-EN 16434:2014

Następna wysyłka za:

Skompletuj swoje zamówienie dziś,
a przesyłkę nadamy już jutro!