Midi Kora

Rolety Midi Kora

Roleta MIDI KORA dostępna jest w kolorach takich jak:

Ten typ rolet jest odpowiedzią na oczekiwania wymagających klientów, szukających rolet żakardowych, które w połączeniu z każdym wnętrzem stworzą niepowtarzalną stylizację. Przeznaczone na skrzydło okna zapewniają szybki i bezproblemowy montaż, bez wiercenia. Standardowo rolety MIDI KORA wyposażone są w system prowadzenia żyłkowego, który utrzymuje roletę przy szybie, zapobiegając jednocześnie łopotaniu tkaniny. Wyposażona jest w obciążnik jest estetycznie schowany i niewidoczny.

Roleta zawsze przylega do okna otwieranego dzięki prowadzeniu żyłkowemu. Wyposażony jest w regulowane uchwyty dopasowujące się do różnych grubości ram okiennych.
Tkanina o strukturze żakardowej zapewnia wnętrzu oryginalny klimat. KORA charakteryzuję się tkaniną przyciemniającą. Oferujemy 8 kompozycji kolorystycznej w owym materiale.

Podana szerokość rolety jest szerokością samej tkaniny. Całkowity wymiar jest większy o około 4 cm.

W skład rolety MIDI KORA wchodzą:

  • materiał nawinięty na rurkę wraz z obciążnikiem
  • kompletny mechanizm
  • instrukcja montażu

Czyszczenie:
Roletę MIDI KORA czyścimy za pomocą odkurzacza, rolki do ubrań lub mokrej szmatki przy większych zabrudzeniach. Rolety nie należy prać w pralce oraz prasować ponieważ ulega zniekształceniu.

Informujemy, iż wszystkie produkty sprzedawane pod marką P+R są zgodne z postanowieniami norm bezpieczeństwa PN-EN 13120+A1:2014, PN-EN 16433:2014 i PN-EN 16434:2014

Następna wysyłka za:

Skompletuj swoje zamówienie dziś,
a przesyłkę nadamy już jutro!