Midi Vigo

Rolety Midi Vigo

Roleta MIDI VIGO dostępna jest w kolorach takich jak:

Ten typ rolet jest odpowiedzią na oczekiwania wymagających klientów, szukających rolet jednobarwnych, które w połączeniu z każdym wnętrzem stworzą niepowtarzalną stylizację. Przeznaczone na skrzydło okna zapewniają szybki i bezproblemowy montaż, bez wiercenia. Standardowo rolety MIDI VIGO wyposażone są w system prowadzenia żyłkowego, który utrzymuje roletę przy szybie, zapobiegając jednocześnie łopotaniu tkaniny. Wyposażona jest w obciążnik estetycznie schowany i niewidoczny.

Rolety MIDI VIGO charakteryzują się bezinwazyjnym sposobem montażu, bez wiercenia, bezpośrednio na skrzydle okna. Roleta zawsze przylega do okna otwieranego dzięki prowadzeniu żyłkowemu. Wyposażony jest w regulowane uchwyty dopasowujące się do różnych grubości ram okiennych.

Materiał MIDI VIGO charakteryzuje się jednobarwną, gładką tkaniną występuje w 12 odcieniach, które idealnie możemy dopasować do każdego wnętrza. Tkanina należy do grupy materiałów przyciemniających.

Podana szerokość rolety jest szerokością samej tkaniny. Całkowity wymiar jest większy o około 4 cm.

W skład rolety MIDI VIGO wchodzą:

  • materiał nawinięty na rurkę wraz z obciążnikiem
  • kompletny mechanizm
  • instrukcja montażu

W naszej ofercie mają państwo możliwość wyboru mechanizmu w kolorze białym oraz brązowym.

Czyszczenie:
Roletę MIDI VIGO czyścimy za pomocą odkurzacza, rolki do ubrań lub mokrej szmatki przy większych zabrudzeniach. Rolety nie należy prać w pralce oraz prasować ponieważ ulega zniekształceniu.

Informujemy, iż wszystkie produkty sprzedawane pod marką P+R są zgodne z postanowieniami norm bezpieczeństwa PN-EN 13120+A1:2014, PN-EN 16433:2014 i PN-EN 16434:2014

Następna wysyłka za:

Skompletuj swoje zamówienie dziś,
a przesyłkę nadamy już jutro!