Mini Juta

Rolety Mini Juta

Roleta MINI JUTA dostępna jest w kolorach takich jak:

Produkt efektowny i funkcjonalny przeznaczony przede wszystkim dla osób ceniących klasykę i prostotę w wystroju okna.

Rolety MINI JUTA charakteryzują się bezinwazyjnym sposobem montażu, bez wiercenia, bezpośrednio na skrzydle okna. Trzymają się one blisko szyby dzięki systemowi samoprzylepnych rzepów. Dzięki roletom MINI możemy stworzyć wyjątkowy klimat w każdym pomieszczeniu. Wyposażony jest w regulowane uchwyty dopasowujące się do różnych grubości ram okiennych.

Rolety MINI JUTA charakteryzuje tkanina o strukturze jutowej zapewnia wnętrzu naturalny klimat. Juta charakteryzuję się większą przepuszczalnością światła. Oferujemy 7 kompozycji kolorystycznych w stonowanych odcieniach. Tkanina należy do grupy materiałów transparentnych.
Wyposażona jest w obciążnik estetycznie schowany i niewidoczny.
Do zestawu dołączone zostają dwa rzepy, które zamontowane na rolecie gwarantują utrzymywanie się tkaniny przy ramie okna.

Podana szerokość rolety jest szerokością samej tkaniny. Całkowity wymiar jest większy o około 4 cm.

W skład rolety MINI JUTA wchodzą:

  • materiał nawinięty na rurkę wraz z obciążnikiem
  • kompletny mechanizm
  • instrukcja montażu

Czyszczenie:
Roletę MINI JUTA czyścimy za pomocą odkurzacza, rolki do ubrań lub mokrej szmatki przy większych zabrudzeniach. Rolety nie należy prać w pralce oraz prasować ponieważ ulega zniekształceniu.

Informujemy, iż wszystkie produkty sprzedawane pod marką P+R są zgodne z postanowieniami norm bezpieczeństwa PN-EN 13120+A1:2014, PN-EN 16433:2014 i PN-EN 16434:2014

Następna wysyłka za:

Skompletuj swoje zamówienie dziś,
a przesyłkę nadamy już jutro!